Pismo potpore generalu Željku Sačiću
Kao što vidimo, već su na djelu, iz nekih centara moći, pokušaji manipulacije zabrinutošću i raspoloženjem hrvatskoga naroda glede skore objave presude našim generalima u Haagu. Jasno je da su to sve hrvatski neprijatelji i neprijatelji pravde, prava i istine u najnovijoj povijesti hrvatskoga naroda, a kao što se, nažalost, i ranije događalo.
Budući da hrvatski generali, nažalost suđeni u Haagu, kao i još strašnije, u Republici Hrvatskoj, uz ostale progonjene i suđene hrvatske branitelje, nisu vodili nametnuti rat i branili narod i domovinu samo za sebe i u svoje ime i ime svojih obitelji, nego u ime cijeloga ugroženog i napadnutog naroda, normalno je da svi pošteni Hrvatice i Hrvati, a kakvih je većina u hrvatskome narodu, također i suosjećaju sa nepravedno i monstruozno optuženim i suđenim svojim braniteljima, najzaslužnijima za obranu i uspostavu stoljećima čekane i obnovljene hrvatske države.
Svjesni smo da je sve zlo za hrvatski narod, branitelje i državu započelo planski i zločinački od 2000. godine na dalje. Najveći zločin je učinjen prihvaćanjem monstruoznih optužnica protiv naših generala, njihovim otpremanjem u Haag, kao i montiranim sramotnim suđenjima u Republici Hrvatskoj. Ogorčeni narod naravno ne može biti ravnodušan, posebno sada u iščekivanju presuda na rečenim temeljima. Normalno je da svi budemo na nogama i da budemo zajedno, jer se ne radi samo o pojedinim generalima, nego o pravdi i nepravdi, dakle zajedničkoj sudbini i zajedničkoj budućnosti.
Stoga, gospodine generale, Vi i Vaši suradnici ustrajte u pripremama predviđenih okupljanja naroda u Zagrebu, a trebalo bi i u drugim gradovima diljem hrvatske domovine, a i u inozemstvu. Ako se čuju neki glasovi, pa i odvjetnika Mišetića, da se očekuje oslobađajuća presuda, naravno da to svi od srca želimo i Bogu se za to molimo, ali ako ćemo biti realni, vrlo su mali izgledi za takav ishod. Ako to bude, daj Bože, ali i tada trebamo svi biti na nogama i na okupu se zajedno radovati. Ako tako ne bude, na što moramo biti pripravni i spremni na mirne, ali i odlučne prosvjede protiv zločina nepravde.
Zato, gospodine generale, nastavite sa svojim suradnicima u pripremama masovnih okupljanja naroda, u čemu Vam dajemo bezrezervnu potporu.
Živjeli i Bog Vas blagoslovio, kao i sve branitelje i cijeli hrvatski narod i domovinu!
Uz srdačne pozdrave, najveću zahvalnost i s najvećim poštovanjem
Ružica Ćavar, dr. stom. i dr. med.
predsjednica Hrvatskog pokreta za život i obitelj
Budući da je trenutačno dopušteno komentiranje samo registriranim korisnicima, molimo sve one koji žele komentirati da se, ako već nisu, najprije registriraju na Portalu kako bi dobili svoje korisničko ime zaštićeno lozinkom. Tri jednostavna koraka za registraciju objašnjena su ovdje, a u slučaju poteškoća dovoljno je javiti se Administratoru.
Prijava/odjava s Portala Hrvatskoga kulturnog vijeća
Zadnje vijesti
- Razlozi za optimizam: Hrvati među vodećim darivateljima organa u svijetu .................(25. svibnja 2012.)
- Čačić i Linić o uštedama u javnom sektoru .................(25. svibnja 2012.)
- Josipović o izjavi da je "Vukovar srpski grad" .................(25. svibnja 2012.)
- Ham: Odluka o ukidanju Vijeća za normu hrvatskog jezika posve politička .................(25. svibnja 2012.)
- Pusić i Čačić se ne boje HDZ-ove "Vlade u sjeni" .................(25. svibnja 2012.)
- Karamarko predsjednik Kluba zastupnika HDZ-a .................(25. svibnja 2012.)
Zadnji komentari
- Čudni kriteriji za imenovanje ...
Daruvar, nije to glazbenik ve...
25.05., 23:35, Daruvar - Akademik Pečarić: Hrvatsku ruš...
Daruvare, kada biste išta zna...
25.05., 23:32, Daruvar - Akademik Pečarić: Hrvatsku ruš...
Samo se tješi da ima gorih od...
25.05., 23:30, Daruvar - Ham: Odluka o ukidanju Vijeća ...
Čovo bre Jovane burazeru, rado...
25.05., 22:50, triarios - K. Marušić: Karamarko se treba...
Moram priznati da je dobro "ob...
25.05., 22:46, Boljunac - Američke vojne letjelice prepu...
..naša pa eto naše borbeno zra...
25.05., 22:11, Kismet - EU - Nikolić treba dokazati ko...
Svaka čast Nikoliću! S dvije i...
25.05., 21:53, Crni Jahač - Američke vojne letjelice prepu...
Eto ti ga, slika demokracije ...
25.05., 21:45, Crni Jahač - EU - Nikolić treba dokazati ko...
Pisati u naslovu ili samo u po...
25.05., 20:14, triarios - Američke vojne letjelice prepu...
Bitno je, kao što danas kukuri...
25.05., 19:47, HISTrion - K. Marušić: Karamarko se treba...
Zaboravi ja da smo pod monitor...
25.05., 19:20, HISTrion - Izbori u HDZ-u: 111 glasova pr...
U ovakvom odnosu snaga Karamar...
25.05., 18:40, Bumbušbu - K. Marušić: Karamarko se treba...
korigiraš moje komentare, ovo ...
25.05., 18:16, HISTrion - K. Marušić: Karamarko se treba...
Ako hoda kao patka i glasa se ...
25.05., 17:38, HISTrion - Josipović o izjavi da je Vuko...
Vrlo jasna reakcija u kojoj Ok...
25.05., 17:37, zmijicamala - Ham: Odluka o ukidanju Vijeća ...
Ako Jovanović, ne daj Bože, pr...
25.05., 17:29, zmijicamala - Ham: Odluka o ukidanju Vijeća ...
Ne znam tko ste vi koji ćete,...
25.05., 17:15, Cetina - Ham: Odluka o ukidanju Vijeća ...
Zašto komunisti mrze hrvatski ...
25.05., 17:05, zmijicamala - Karamarko predsjednik Kluba za...
Događaji u Hrvatskoj, u susjed...
25.05., 16:55, Cetina - Josipović o izjavi da je Vuko...
Velikosrpski namjesnik na Pant...
25.05., 16:50, Cetina - Ham: Odluka o ukidanju Vijeća ...
Protuhrvatski potez polupismen...
25.05., 16:45, Cetina - K. Marušić: Karamarko se treba...
Iz svoga ograničenog vidokruga...
25.05., 16:23, Boljunac - Splitski intelektualci: Organi...
Tko je ono lani bio ministar ...
25.05., 15:33, Marcus - Karamarkovi navijači ne idu u ...
Potez koji bi na brzinu uredio...
25.05., 14:15, SJENA
Tko je na vezi?
- Daruvar
- Jardo
- SJENA
- 3 korisnika
- 65 gostiju
Abecedni popis autora
Bagdasarov, Artur; Bašić, Đivo; Biondić, Ivo; Biondić, Vladimir; Bokšić, Ante; Borovčak, Damir; Bošnjak, Marjan; Bralić, Branko; Čolak, Tomislav; Derado, Ivo; Dolbeau, Christophe; DRAN; Drenjančević, Igor; Dužević, Ivo; Gredelj, Vladimir; Grkčević, Pajo; Hečimović, Josip; Ivanišević, Mira; Jošt, Marijan; Jurčević, Josip; Kalafatić, Damir; Kovač, Mate; Kovačević, Mate; Kunek, Ante; Lukšić, Branimir; Marinčić, Anto; Mogorović, Ninoslav; Molak, Branimir; Mršić, Zdravko; Nürnberger, Tomislav; Omrčen, Mirko; Pečarić, Josip; Pešorda, Damir; Pešorda, Mile; Piskač, Nenad; Przystawa, Jerzy; Prpa, Mile; Ranogajec, Zvonimir; Raos, Ivan; Slaviček, Mario; Sole, Romano; Šuba, Slaven; Šumanović, Vladimir; Tolić, Benjamin; Tomašević, Željko; Tučkar, Damir; Hrvatski list; Pisma iz Nj.; UHD91; HSP AS; Prilozi članova; Prilozi čitatelja
KOMENTARI ČITATELJA
NJega opterećuje koliko će gen Sačić uzeti glasova eurofilnom Hrastu.
Sad mu je Sačić neprijatelj jer ne će pod njegovu krošnju iako gen Sačić zastupa dijametralno suprotnu opciju NE U EU!
Psihologija ovih Hrastovaca je sitna, spekulantska i kao takva besplodna.
Nije lako izaći na ulicu ,pred masu i boriti se za svoje ideale ,a to gosp Sačić čini!
Zlobno zanovjetate umjesto da budete uz ovog krasnog čovjeka rame uz rame ondje gdje on sad vodi boj za nacionalno dostojanstvo -na našim trgovima i ulicama.
Pitanje je je li on novi Tuđman – gornje pismo je naslovljeno na njega poimence kao da je on ta osoba koja može nešto postići.
Nije bio glavni u organiziranju prosvjeda 26tog Veljače nego se je istaknuo svojim govorom. Gdje je bio do tada?
Odjeknuo je njegov govor na tom prosvjedu a onda koji tjedan kasnije čujemo da je osnovao stranku (je li to ono UBH?). Jedno je sigurno a to je da je to još jedna strančica(120ta ?u Hrvatskoj) koja ne može prijeći izborni prag. Kažu da su i braniteljski glasovi već određeni, toliko za SDP, toliko za HDZ itd. i malo ili ništa za UBH.
Hrvatski Rast Hrast je puno bolje osmišljen i zaslužuje svesrdnu pomoć i podršku i sigurno je da će osvojiti saborska mjesta.
Spočitava mu se nedorečenost u svezi s EU. No ako je suditi po programskim načelima Hrasta, EU-a to nebi prihvatila, znači odbila bi pristup Hrvatskoj.
Ma važno je ono drugo da je čovjek glasno i jasno stao pred narod i digao glas bunta i otpora protiv ove veleizdaje! To treba pozdraviti i pridružiti mu se. Vi ko miševi virite iz rupica i razmišljate što će se desiti s vama.
Ako su braniteljski glasovi već raspoređeni kako navodite onda smatrate da su branitelji glupani.
Mi ćemo uvjetovati EU!? MI? Kada?
Kome uopće ovo prodati?
Hrast muti stvar jer je ostao između a pokret nikad ne ide za onima između.
Ovo je povijesno raskršće na kojem nema između, ili jesi ili nisi.
Kad osvojiš vlast onda se politički razmišlja dakle sa razumnom dozom pragmatike.
Biti NEdomoljub nije teško ali biti glup i to ne naplatiti je strašno.
Učite se dubrovačke Terezije!
Pozdrav svim koje se progoni radi ISTINE i PRAVDE.
Vrijeme za mirne prosvjede je, bojim se, prošlo jer su stvari otišle predaleko. Sam čin davanja ingerencije fašističkoj Srbiji da uhičuje naše branitelje bilo gdje i isljeđivanje branitelja u samoj Hrvatskoj (Vesna Bosanac!) je casus beli i zločinački pothvat te traži najoštriji odgovor svima koji su za to krivi ukoliko neće sići s vlasti i politički zamuknuti zauvjek. Istovremeno su četnički buntovnici abolirani, zaštičeni i sada im se na više mjesta u Hrvatskoj prave čitava naselja stanova za njihov repatrijaciju u državu koju nikako ne podnose. Nek od njih su i adoptirani u zvaničnu vlast i uživaju sve privilegije hrvatske lažne elite.